Rekrutacja

 

Obecnie trwa nabór do III edycji projektu. Zgłoszenia przyjmujemy do 15.06.2021 roku.

Aby zgłosić szkołę do programu wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie poniżej. Reszta należy do nas! Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodne terminy przeprowadzenia warsztatów i konsultacji oraz przekażemy wszystkie niezbędne materiały i dodatkowe informacje. 

Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz więcej informacji o programie również możesz wypełnić formularz.

 

Rekrutacja w 3 krokach

FORMULARZ

Uzupełnij formularz podając wszystkie wymagane informacje.

MAIL

Po wypełnieniu formularza otrzymasz maila potwierdzającego procedowanie zgłoszenia do programu.

TELEFON

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz konsultant w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji do projektu i omówienia szczegółów organizacyjnych.

Formularz

Zgłoś szkołę do udziału w projekcie! 

Rekrutację do projektu prowadzimy od 15.04.2021 do 15.06.2021. Możesz jednak wypełnić formularz w dowolnym momencie – na pewno odpowiemy i poinformujemy Cię o najbliższym możliwym terminie przeprowadzenia projektu w Twojej szkole.

Warsztaty i konsultacje w ramach III edycji Szkolnej Akademii Finansów realizujemy stacjonarnie, hybrydowo lub online w terminie od 31.05.2021 do 20.12.2021 roku.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z regulaminem projektu dostępnym pod adresem: http://szkolnaakademiafinansow.pl/regulamin-projektu/

Korzyści z udziału w programie

Wzrost poziomu wiedzy uczniów z finansów i przedsiębiorczości.

Budowanie relacji z instytucjami otoczenia biznesu.

Doradztwo zawodowe oraz doradztwo biznesowe dla uczniów.

Promowanie postaw pro-przedsiębiorczych.

Budowanie wizerunku szkoły zaangażowanej i proaktywnej.

Promowanie innowacyjności i kreatywności.

Opinie uczestników

 

„Uczniowie byli zachwyceni, w szczególności spotkaniami z doradcami. Wychodzili zmotywowani i naładowani pozytywną energią. To były bardzo intensywne dwa dni – dni dobrze wykorzystane.”

Zespół Szkół nr 5 w Ełku

“Spotkanie poprowadzone przez Pana Tomasza zostało wysoko ocenione przez wszystkich uczestników. Trener nawiązał doskonały kontakt z uczniami, co pozwoliło im w pełni skorzystać z oferowanego wsparcia”

Zespół Szkół w Suchowoli

„Młodzież naszej szkoły była bardzo zadowolona z możliwości uczestniczenia w warsztatach i konsultacjach. Wiedza zdobyta od kreatywnych i doświadczonych trenerów z pewnością pozytywnie wpłynie na dalsze decyzje uczniów.”

Zespół Szkół w Poniatowej

 

Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej