FAQ

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim
w ramach programu edukacji ekonomicznej

 
Jak mogę zgłosić szkołę do udziału w projekcie?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Rekrutacja, kliknąć w przycisk “Zgłoś szkołę”, po czym pojawi się formularz do wypełnienia.

Do kiedy przyjmowane są zgłoszenia?

Do 8.02.2019 r.

W jaki sposób otrzymam informację o wyniku rekrutacji?

Jeśli szkoła zostanie zakwalifikowana do udziału w projekcie do 15.02.2019 r. nawiążemy kontakt telefoniczny pod numer wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

Szkoła nie zakwalifikowała się do udziału w projekcie, ale otrzymałem paczkę od Fundacji. Co to jest?

W marcu wysyłamy do wszystkich szkół zaproszonych do udziału w projekcie po 10 egzemplarzy podręczników, które zawierają tematy poruszane na warsztatach. O wysyłce materiałów edukacyjnych informujemy drogą mailową. 

Szkoła zakwalifikowała się do udziału w projekcie. Jak mogę zapisać się na warsztaty?

Wystarczy wejść w zakładkę Rekrutacja, kliknąć w przycisk “Zgłoś się na warsztaty” następnie zostaniesz przekierowany na stronę evenea.pl, gdzie będzie dostępne wydarzenie w Twojej szkole. 

Szkoła zakwalifikowała się do udziału w projekcie. Na warsztaty została wytypowana cała klasa. Czy uczniowie muszą się rejestrować poprzez portal evenea.pl?

Tak, w celu utworzenia listy uczestników, wszyscy uczniowie nawet w przypadku wytypowanej klasy muszą zapisać się poprzez stronę internetową. 

Szkoła zakwalifikowała się do udziału w projekcie. Jak mogę zapisać się na indywidualne doradztwa zawodowe?

Wystarczy wejść w zakładkę Rekrutacja, kliknąć w przycisk “Zgłoś się na indywidualne doradztwo zawodowe”, następnie zostaniesz przekierowany na stronę nakiedy.pl, gdzie będą dostępne wolne terminy spotkań z trenerem.

 

Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej